טפסי רישום לכנסים

כמה דברים חשובים לכל מארגן כנס או ארוע:


שמירה על נתונים רגישים

כדי לספק רמת אבטחת מידע גבוהה מערכת הרישום של איוונטאקט מותקנת ופועלת על תשתית ענן פרטית הכוללת שרתים פיזים ופיירוול בבעלות החברה.

גם בכנס קטן נשמרים נתונים רגישים על לקוחות, עובדים ושותפים עסקיים. בכל הנוגע לאבטחת מידע, הדרישה המינימלית והבסיסית ביותר, היא שליטה בלעדית ומלאה של ספק השרות על הגישה לשרתים ולבסיס הנתונים.

ההשקעה בשרתים פרטיים היא גבוהה מאוד וכוללת רכישת חומרה, רישיונות תוכנה יקרים וידע מקצועי הנדרש לתחזוקת השרת. באיוונטאקט בחרנו לבצע את ההשקעה הנדרשת וכך להבטיח רמת אבטחת מידע גבוהה. על ידי ניהול בלעדי ניתן להבטיח שאין משתמשים אחרים העלולים להשתלט על פעילות השרת ולמנוע פעילות תקינה של תהליך הרישום.

עיצוב

באיוונטאקט מבינים את הצורך בטופס רישום המעוצב ברמה גבוהה ובצורך להתאים את טופס הרישום באופן מלא לאתר מארגני הכנס או הארוע. מערכת הרישום שלנו מספקת מענה להתאמת עיצוב הטופס בצורה מלאה בכל כנס.

בנוסף הקמנו קבוצת עיצוב עצמאית הפועלת מתוך איוונט אקט אשר מתמחה במיתוג ועיצוב כנסים וארועים. עצם קיומה של הקבוצה כחלק מהפעילותה של איוונט אקט מאפשרת לנו לתת מענה מהיר, איכותי ויצירתי למארגן הכנס והאתר הבית שלו

מסלולי רישום שונים

רישום משתתפים שונים בכנסרישום משתתפים שונים בכנס, כל אחד בהתאם לנדרש: לקוחות, ספקים, מציגים, נותני חסות או VIP – ניתן להתאים את טופס הרישום לכל סוג משתתף.

תעריפים

אפשרות להגדיר תעריפים שונים לסוגי משתתפים שונים

הנהלת חשבונות

הוצאות חשבוניות וקבלות, העברת פקודות יומן לתוכנות הנהלת חשבונות

מחירון כנס גמיש

תמחור דמי הרשמה חדרי מלון, טיסות, אטרקציות ועוד.

תמיכה במטבעות זרים

הגדרת מחירים ביורו ודולר ואפשרות לחיוב כרטיסי אשראי

שפות

אפשרות לטפסים באנגלית או בעברית וכן לטפסים משולבים.

הקצאות

שליטה ובקרה על הקצאת חדרים ומקומות טיסה.

עדכוני הרשמה

אפשרות לכל נרשם לעדכן את טופס הרישום שלו

דוחות

גמישות בהגדרת דוחות ואפשרות הורדת נתונים לאקסל או צפיה בדפדפן.

דואר אלקטרוני

משלוח הודעות דואר אלקטרוני אישי למשתתפים ולמנהלי הארוע בהגדרה מראש או בהפעלה ידנית.