תגי זיהוי לכנסים


מדוע להשקיע בתגי זיהוי

תג זיהוי הינו פרט קטן ולא יקר המבטא פעמים רבות את מידת ההשקעה והירידה לפרטים של מארגני הכנס. תגי הזיהוי מלווים את המשתתפים לאורך כל ימי הארוע ומאפשרים לצוות הכנס ולמשתתפים עצמם לזהות משתתפים אחרים המוכרים להם בשמם, או במקום עבודתם וכן לפנות אל משתתף אחר בצורה אישית יותר. בדרך כלל ישמשו תגי הזיהוי גם אמצעי לבקרת כניסה למתחם הארוע.

כל משתתף נחשף לתג הזיהוי של הארוע עשרות פעמים ביום, הן לתג האישי שלו והן לתגים של משתתפים אחרים. מעבר לחשיפה בזמן הכנס, משתתפים רבים נוהגים לשמור את תגי הזיהוי במשרדם כסוג של מזכרת ועדות השתתפותם באירוע. אחרים משתמשים בשרוך הממותג גם לאחר הכנס.

בנוסף, השקעה במיתוג, עיצוב מעניין, ואיכות התג עשויים להיות אפקטיביים ומשתלמים במיוחד למארגני האירוע.

תג זיהוי בכנס ג'רני
תג זיהוי בכנס ג'רני


שימושים נפוצים נוספים בתגי הזיהוי בארועים:

  • מיתוג וחסויות – ניתן לשלב לוגואים של נותני חסויות מרכזיים בתג הזיהוי או על שרוך מנשא לתג הזיהוי. בשל החשיפה הגבוהה, חסות על תג זיהוי הינה מבוקשת במיוחד.
  • ריכוז מידע חשוב למשתתף – ניתן לצרף למנשא התג את תמצית לוח הזמנים של הכנס, מפת האולמות או מידע אחר החשוב למשתתף.
  • בידול קבוצות משתתפים - באמצעות שימוש בצבעי תג שונים ניתן להבדיל בין קבוצות שונות של משתתפי הכנס כגון מרצים, מציגים, משתתפים הבאים לחלק מסויים של הכנס וכדומה.
  • בקרת כניסה – מעבר לבקרת כניסה כללית ניתן לשלב בתג הזיהוי סימנים גלויים או נסתרים ובכך לאפשר או למנוע כניסת משתתפים מסויימים למתחמים מוגדרים באירוע.
  • מעקב - תגים עם ברקוד או RFID מאפשרים מעקב אחר נוכחות המשתתפים בהרצאות השונות, יצירת סקרים ודוחות, המרכזים את דעת הקהל של משתתפי הכנס.